Yaşam

Squid Game 2 oyuncu kadrosu, fragmanı ne zaman! Squid Game 2. Sezon ne zaman? Kalamar Oyunu 2 kadrosu!

2021’de Netflix’te yayınlandı Kalamar Oyunu Yayınlandığında çok ses getirmişti. Dünyanın her yerinde Kalamar Oyunu oyunları taklit edildi. Pekala, Kalamar Oyunu 2, oyuncu kadrosu, fragman ne zaman! Kalamar Oyunu 2. Dönem ne zaman? Kalamar Oyunu 2 kadrosu! Detaylar burada…

SQUID GAME 2 NE ZAMAN, OYUNCULAR VE RÖMORK

Netflix, olaylı Güney Kore dizisi Squid Game’in ikinci sezon fragmanını yayınladı. Fragman, ilk sezonun ana karakterlerinden ve onların ölümcül oyunlarından bir kesit içeriyor. Kalamar Oyunu’nun 2. periyodunda, ilk periyot oyunlarının galibi Lee Jung-jae, oyunları yöneten Lee Byung-Hun, katılımcıları bir araya toplayan Gong Yoo ve dedektif Wi Ha-joon geri dönecek. . Ayrıca Netflix, diziye katılacak dört yeni oyuncuyu tanıttı.

SQUID GAME 2. DÖNEM NE ZAMAN?

Netflix maalesef henüz bir çıkış tarihi açıklanmadı. Squid Game’in senaristi, yönetmeni ve baş yapımcısı Hwang Dong-hyuk daha önce 2. sezonun 2024 sonunda yayınlanacağını belirtmişti. Ancak fragmanda dizi için bir çıkış tarihi paylaşılmamıştı.

Squid Game’in ilk sezonu maddi sıkıntı içindeki insanları konu alıyor. Büyük miktarda paraya ihtiyaç duyan bu insanlar, büyük bir nakit ödül için bir dizi çocuk oyunu oynamaya davet edilir. Toplam 45,6 milyar won para ödülü var ve oyunları kaybetmenin bedeli ölüm.

SQUID GAME 2 TAKIMI

Netflix tarafından yayınlanan fragmanda görülen isimlerden bazıları şöyle: Lee Byung-Hun, Yim Si-Wan, Kang Ha-Neul, Park Sung-Hoon, Yang Dong-Geun, Gong Yoo

erenlerhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu