Yaşam

Müzisyenler Bruce Springsteen ve Patti Scialfa korona virüsüne yakalandı

Müzisyen Bruce Springsteen ve kendisi gibi müzisyen olan eşi Patti Scialfa’nın yeni tip Covid-19 test sonuçlarının pozitif çıktığı açıklandı. American Music Honor Awards’a katılamayan ikilinin sağlık durumlarının iyi olduğu belirtildi.

Variety’nin haberine göre Monmouth Üniversitesi Amerikan Müzik Merkezi ve Bruce Springsteen Archives’e fon sağlamak amacıyla düzenlenen etkinliğin organizatörlerinden Bob Santelli, müzisyen Bruce Springsteen ve eşi Patti Scialfa’ya korona virüs teşhisi konulduğunu duyurdu. Santelli, “Bu sabah hastalık haberini almak yüreğimizi dağladı. Bu akşam burada olmaları gerekiyordu ama ne yazık ki Covid-19 nedeniyle gelemiyorlar.”

Haberin açıklanmasının ardından sunucu Jon Stewart, “Yaşıyorlar. Aşırı tepki verme. Onları hala konserde görebilirsiniz. Evde ateşin yanında Fransız soğan çorbası içiyorlar” dedi. Stewart, müzisyenin “ürkütücü bir şekilde sağlıklı” göründüğüne dikkat çekerek, Springsteen’in “korona virüsü kaptığından daha formda göründüğünü” söyleyerek şaka yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu