Haber

Çukurova Belediyesi Adana Demirspor yeni sezon hazırlıklarına başlıyor

Misli.com Sultanlar Ligi ekiplerinden Çukurova Belediyesi Adana Demirspor’un teknik direktörü Mustafa Umut Uysal, yeni sezon hazırlıklarına ağustos ayında başlayacaklarını söyledi.

Uysal yaptığı açıklamada, kulüp onursal başkanı ve Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’in de destekleriyle transfer çalışmalarını tamamladıklarını belirtti.

Önceki dönemden Burcu, Selin ve Angela ile devam edeceklerini kaydeden Uysal, “2 yurt dışı, 9 yerli transfer yaptık. Önümüzdeki hafta lig öncesi hazırlıklarımıza sporcu sağlık kontrolleri ile başlayacağız.” sözünü kullandı.

Uysal, geçen sezon kaçırdıkları play-off’ta kalmayı hedeflediklerini belirterek, “Adana halkının bu anlamda desteği bizim için çok önemli. Atatürk. Spor Salonda oynadığımız müsabakalarda maç bırakmadan hep salonu doldurdular. Yeni dönemde oynayacağımız maçlarda Avrupa yolunda bizleri yalnız bırakmayacaklarına inancım tamdır.”

Uysal, FIVB Uluslar Ligi’nde ilk kez şampiyon olan A Milli Kadın Voleybol Takımı’nı, teknik heyeti ve emeği geçenleri tebrik etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu