Haber

Enkazın altında kalan genç kadının naif konuşması yürekleri dağladı: Tehlikeli olduğu için gelmediler, onlar da haklıydı.

Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremler şiddetli oldu. 10 ilde büyük hasara yol açan depremde binlerce vatandaşımız hayatını kaybetti.

CANLI BAŞLAMAK

10 ilde binlerce bina yıkılırken, Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından arama kurtarma ekipleri enkazdan bir kişiye daha canlı ulaşmak için özverili çaba harcıyor.

yürek burkan diyalog

Depremden en çok zarar gören illerden biri olan Hatay’da çekilen bir sahne sosyal medyada kısa sürede gündem oldu. Depremde çöken binanın enkazında günlerdir kurtarılmayı bekleyen kadın ile yardımına koşan kurtarıcı arasında geçen diyalog izleyenlerin yüreğini dağladı.

“ARTIK UYUYACAĞIM DEDİM, ZATEN ÜŞÜDÜM”

Saflığı ve nezaketiyle milyonları ağlatan genç bayan, görevliye, “Tanımadığınız insanlar için buradasınız. Allah razı olsun, Allah razı olsun. Çok teşekkür ederim. Verdiğimi biliyor musunuz? Umudum var mı dedim artık yatayım üşüdüm zaten ne olacaksa olacak.” Gelen giden yok. Böyle dolaşıyorlardı. Muhtemelen burası çok tehlikeli olduğu için girmek istemediler. Haklılar” dedi.

pozantiajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu